Я вдома, в халаті, мені нічого не загрожує: Полякова відреагувала на відкриття провадження через концерт у Харкові

Оля Полякова Фото з відкритих джерел

Співачка назвала відкриття справи "передвиборчим срачем"

Українська співачка Оля Полякова прокоментувала відкриття кримінального провадження через її концерт у Харкові та назвала це "передвиборчим срачем". Про це співачка повідомила в Instagram

Так, Оля Полякова запевнила, що з нею все гаразд, вона вдома, у халаті та у повній безпеці.

"Усіх, хто хвилюється щодо того, що вони прочитали в ЗМІ, що на мене завели кримінальне провадження щодо харківського концерту до Дня вчителя, я хочу заспокоїти. Дивіться, я вдома, в халаті, мені нічого не загрожує", - заявила співачка в Instagram-stories. 

Водночас артистка наголосила, що, на її думку, галас навколо її нещодавного концерту в період карантину пов'язаний з місцевими виборами.

"Звичайно, хочу сказати, що сьогодні весь галас щодо заходів та концертів пов’язаний безпосередньо з передвиборчим безладом. Але все це можна обговорювати лише тоді, коли закриють метро, яке щодня відвідує стільки людей, що мені стільки і за рік не зібрати. Тому, дорогі мої, бережіть себе, не цілуйтеся, носіть маски і не читайте новини, особливо перед виборами", - закликала співачка. 

Пізніше цю ситуацію прокоментував її продюсер Михайло Ясинський. 

Два фото сделаны в Харькове в один день.

Первое это концерт ко Дню Учителя, второе - международный Марафон. На концерте...

Опубліковано Yasinskiy Mike Понеділок, 5 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, у суботу, 3 жовтня, Оля Полякова дала концерт в Новобаварському районі Харкова, на якому були присутні приблизно 2000 осіб. Частина шанувальників не дотримувалися маскового режиму та дистанції. У результаті слідчі відкрили провадження за фактом порушення карантину.

Loading...