live

Я ніколи не був найбіднішою людиною у цій країні: Андрій Герус розповів, чим заробляв на життя

Фото: Андрій Герус (president.gov.ua)

"Молоді люди, які добре вчаться, можуть знайти собі місце, щоби заробляти в Україні"

Я працював у достатньо успішних комерційних компаніях. І ще у 2013-му році я мав можливість витратити декілька десятків тисяч доларів для того, щоби поїхати за кордон на навчання.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат від фракції "Слуга народу" Андрій Герус.

Народний депутат розповів, що автомобіль, яким він зараз користується – не новий, а куплений у Німеччині та за спрощеною процедурою розмитнений. А кошти на його придбання, як запевнив "слуга народу", він заробив самостійно.

"Я працював у достатньо успішних комерційних компаніях. І ще у 2013-му році я мав можливість витратити декілька десятків тисяч доларів для того, щоби поїхати за кордон на навчання. Зі своїх грошей я сам витратив. Я не є найбіднішою людиною у цій країні точно. Ну, після університету, як працював, вже не був найбіднішою  людиною. Я вважаю, що молоді люди, які добре вчаться, можуть знайти собі місце, щоби заробляти. Україна дає певні можливості. Тому молодим людям треба добре довчитися, активно працювати, і, я думаю, що можливості певні є", – сказав Андрій Герус.

А на запитання ведучої, хто оплачує нардепові охорону, Герус відповів так:

"Дивіться, зі всім, що стосується мене, зі всім справляюся я", – прокоментував народний депутат від фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що зарплата народних депутатів зросте у зв’язку з індексацією через збільшення прожиткового мінімуму.

У свою чергу, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що на яку саме суму відбудеться індексація йому невідомо, але він прогнозує, що це буде "менше, ніж 3-4% від загальної суми зарплати".

У листопаді 2019 року виключена з фракції "Слуги народу" нардеп Анна Скороход заявляла, що депутатам доплачують по 5 тисяч доларів.

Loading...