"Windrose" пропонує знижки до 50% на авіаквитки та вигідне перевезення гірськолижного спорядження

Facebook / WINDROSE airlines

Авіакомпанія Windrose, яка раніше запустила рейс "Київ - Загреб - Київ", пропонує своїм клієнтам знижки до 50% на авіаквитки та вигідне перевезення гірськолижного або сноубордського спорядження у той час, як канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила за закриття гірськолижних курортів у Європі. Про це повідомляє Telegram-канал авіакомпанії.

Зазначається, що перевезти гірськолижне спорядження на новорічні свята обійдеться любителям активного відпочинку в 12 доларів за один комплект. Така пропозиція діє на всі зимові міжнародні рейси в Софію, Загреб, Подгорицю, Скоп'є, Белград, а також на внутрішні рейси.

При цьому забронювати перевезення можна не менш, ніж за 24 години. А 27, 28, 29 і 30 листопада "Windrose" пропонує купити авіаквитки зі знижками до 50%.

Відомо, що знижка 30% буде діяти на рейси по Україні з 28.11.20 - 25.12.20. Крім того, з 16.01.21 по 27.03.21 на рейси по Україні діятиме знижка 50%.

Як повідомляє DeutscheWelle, канцлер Німеччини Ангела Меркель наполягає на закритті гірськолижних курортів у Європі для відвідувачів. Зокрема, вона зазначила, що пандемія є найбільшим викликом для Німеччини після Другої світової війни. "Ми намагатимемося організувати голосування в ЄС щодо того, чи могли би ми закрити всі лижні курорти", - сказала Меркель.

Новини за темою: Великі міжнародні авіакомпанії хочуть зобовʼязати пасажирів вакцинуватися від коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно п’ять світових авіакомпаній анонсували початок використання міжнародних електронних перепусток для пасажирів, які будуть вказувати на відсутність коронавірусу. Передбачається, що такі заходи дозволять вийти з колапсу, який виник через пандемію.

Loading...