Вимірювання температури і масковий режим: Рекомендації для бізнесу на період пом'якшення карантину

Віктор Ляшко Українська правда

Зберігається соціальна дистанція, масковий режим та регулярна дезінфекція

З понеділка, 11 травня, в Україні розпочнеться послаблення карантинних заходів, однак попри це власники та працівники бізнесу повинні дотримуватися тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг в умовах карантину.

Про це повідомив заступник глави МОЗ та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у Facebook

Так, перукарні та салони краси повинні приймати відвідувачів лише по запису з дотриманням часового інтервалу і соціальної дистанції. Також при вході повинні бути засоби для гігієни, а у приміщенні повинен дотримуватися масковий режим. Після кожного клієнта повинна проводитися дезінфекція.

Тоді як у закладах громадського харчування рекомендують при можливості замінити м'які крісла на ті, які піддаються дезінфекції. Також продовжують діяти правила соціальної дистанції в 1,5 метра та масковий режим. Однак, видавати гостям меню заборонено. Відтепер воно повинно бути розташоване біля входу або місця прийняття замовлення. 

У продовольчих, непродовольчих магазинах і ТРЦ дозволено знаходитися не більше 1 людини на 10 квадратних метрів. Покупці повинні дотримуватися соціальної дистанції в 1,5 метра - для цього там мають бути спеціальні маркування. А біля входу потрібно розмістити антисептики та інформаційні матеріали про те, як протидіяти коронавірусу.

При роботі в офісах будуть аналогічні обмеження за кількістю людей на 10 кв. метрів. Рекламні брошури, журнали повинні бути недоступними для клієнтів. Співробітники повинні мити руки як мінімум кожні три години й уникати контактів з людьми, що мають ознаки ГРВІ.

У стоматологіях працівники мають дезінфікувати інструменти після кожного клієнта. Також за день до приходу клієнта повинні опитати про стан здоров'я, чи немає симптомів респіраторних захворювань. Після кожного прийому потрібно провітрювати приміщення протягом 15 хвилин. 

У закладах психіатричної та медико-соціальної допомоги персонал і пацієнти повинні бути забезпечені засобами захисту та гігієни. Крім цього, вводиться почергове ходіння в їдальню для уникнення тісних контактів між людьми. У разі виявлення симптомів ГРВІ у персоналу або пацієнта, їх потрібно ізолювати в окрему палату.

Також було опубліковано низку правил для всіх видів бізнесу:

  • кожному співробітнику перед роботою повинні виміряти температуру. Якщо вона
  • вище 37,2 - він не допускається до роботи;
  • кожна торгова точка повинна бути оснащена засобами гігієни при вході;
  • зберігається масковий режим як для відвідувачів, так і для працівників;
  • потрібно дотримуватися соціальної дистанції в 1,5 метра;
  • працівники повинні надягати одноразові рукавички під час роботи;
  • регулярна дезінфекція приміщень після відвідин клієнтів.

Нагадаємо, нещодавно головний санітарний лікар України Віктор Ляшко опублікував список об'єктів, які офіційно можуть відновити свою роботу після послаблення карантину - з 11 травня. 

Loading...