Вигідніше не працювати: Дубінський заявив, що логіка щодо компенсацій по 8 тис. грн під час карантину хибна

Фото з відкритих джерел

Компенсації мають бути швидкими, адже Україна стоїть на порозі локдауну, каже нардеп

Медична сестра, яка має велике навантаження у лікарні з хворими на коронавірус, отримує зарплату до 6 тис. грн, натомість тим, хто втратив роботу через карантин, виплачуватимуть по 8 тис. грн. Така логіка хибна, бо вигідніше не працювати.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар, коментуючи ініціативи щодо підтримки бізнесу та найманих працівників під час карантину, зауважив, що не розуміє логіки такої підтримки. Олександр Дубінський зауважив, що медсестра, яка працює із хворими на коронавірус, ризикує своїм життям і змушена працювати понаднормово через те, що лікарні переповнені, за зарплату у сумі 5,5-6 тисяч гривень.

Новини за темою: "Карантин вихідного дня": З Кабміну хочуть стягнути 500 тис. гривень моральної шкоди

"А комусь ні за що або, точніше, за нероботу виплачуватимуть 8 (тис. – Ред.)? То мені простіше тоді не працювати медсестрою і отримувати 8. Я не розумію логіки. Ця логіка хибна у своїй суті, тому що не можна компенсувати комусь щось, не компенсуючи комусь нічого, тобто або компенсація для всіх, або ні для кого", – зазначив Олександр Дубінський.

Нардеп додав, що компенсації мають бути швидкими, адже Україна стоїть на порозі нового локдауну.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину в Україні, виплатять по 8 тисяч гривень. Такі виплати отримають і звільнені наймані працівники.

За розрахунками, таку допомогу зможуть отримати 1,2 млн українців. Обсяг програми складе майже 10 млрд гривень. Крім того, буде передбачена компенсація за збереження робочих місць.

Зі слів президента, податковий борг до 3,06 тис. грн анулюють для майже чотирьох мільйонів українців.

Очільник країни також зазначив, що передбачаються податкові канікули, а при посиленні обмежувальних заходів 200 тис. фізичних осіб – підприємців 1-ї групи будуть звільнені від сплати всіх податків і зборів, включно з ЄСВ.

Loading...