Видатного режисера Романа Віктюка поховають у Львові, а прощання проведуть у Москві

Роман Віктюк РИА Новости

Питання транспортування тіла мають вирішити на міждержавному рівні

Театрального режисера, народного артиста України та РФ Романа Віктюка поховають у Львові на Личаківському кладовищі. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Зазначається, що похорон відбудеться у Львові, оскільки останньою волею Віктюка було поховання поруч із батьками. На Личаківському цвинтарі вже є родинний гробівець родини Віктюків, де поховані родичі режисера.

Як повідомляють журналісти, наразі питання транспортування тіла мають вирішити на міждержавному рівні, тому офіційної інформації про дату похорону Романа Віктюка поки що немає.

Водночас пресаташе російського театру Романа Віктюка в коментарі "РИА Новости" заявила, що церемонію прощання з режисером проведуть у Москві.

Також вона повідомила про раніше не відомі обставини смерті Віктюка. Зокрема стало відомо, що режисер уже одужував після лікування від коронавірусу й готувався до виписки з лікарні, але несподівано помер. Причиною смерті стала тромбоемболія – гостра закупорка кровоносної судини.

Новини за темою: На 86-му році життя помер актор Армен Джигарханян

Нагадаємо, 17 листопада з'явилася інформація, що на 85-му році життя в Росії помер театральний режисер Роман Віктюк. У кінці жовтня артист був госпіталізований в одну з московських клінік, де відновлювався після перенесеного коронавірусу.