Вибори мера Києва: Підрахунок голосів затягується через відсутність протоколів з районів

У Києві затягнується підрахунок голосів Фото з відкритих джерел

Підрахунок голосів затримується через технічні описки

Станом на 27 жовтня жодна районна територіальна виборча комісія Києва не здала протоколи за результатом підрахунку голосів. Про це повідомила голова Київської міської територіальної виборчої комісії Валентина Королькова, передає "Укрінформ". 

Як зазначається, підрахунок голосів затримується через низку технічних описок.

"Вже приїжджали в територіальні виборчі комісії районні виборчі комісії, але вони пішли на уточнення. Уточнення стосується якихось технічних описок: не так записали графу, всі голоси пораховані правильно, але якісь пункти вони могли заповнити на титульній сторінці невірно", - зазначила Королькова. 

Також виникали ситуації, коли навпроти кандидатів, які не отримали жодного голосу, не було проставлено нулі. Такі протоколи також були відправлені на уточнення. 

Новини за темою: Понад 91% дільничних виборчих комісій завершили підрахунок голосів виборців, - ЦВК

Водночас голова міської ТВК відповіла на питання про те, чи правда що нинішній міський голова Віталій Кличко перемагає в першому турі.

"Це можливо буде сказати тільки тоді, коли міська територіальна виборча комісія отримає протоколи від районних територіальних виборчих комісій. До отримання протоколів міська територіальна виборча комісія не може надавати жодної інформації з тих чи інших цифр", - додала Королькова.

Нагадаємо, нещодавно у партії "УДАР" повідомили, що у Києві на виборах міського голови, за даними паралельного підрахунку голосів виборців, Віталій Кличко отримує 50,9% підтримки киян та перемагає у першому турі. 

Loading...