"Ви або рятівник, або комерсант": Зеленський звернувся до Порошенка, той відповів

Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на стадіоні "Олімпійський" у Києві, 19 квітня 2019 року РИА Новости

П’ятий президент Порошенко назвав слова Зеленського "агонією"

Президент України Володимир Зеленський відреагував на роботу під час "карантину вихідного дня" фітнес-клубу "5 елемент", який має відношення до Петра Порошенка. Про це очільник держави заявив у своєму відеозверненні.

"На жаль, дехто вважає, що рішення уряду (про "карантин вихідного дня" - ред.) можна не виконувати. Вийшов один сюжет, мабуть, всі дивилися, про роботу клубу, який належить синові одного з поліцейських начальників. Вже сьогодні його звільнили з Нацполіції, я дякую керівництву Нацполу та МВС за оперативну та справедливу реакцію.

Ми не будемо діяти за принципом "друзям все, а ворогам - локдаун", санкції за порушення вихідного дня будуть однакові для всіх, це стосується і власника фітнес-клубу "5 елемент" (швидше за все мова йде про Порошенка – ред.). З одного боку кричите, що ситуація з розповсюдженням COVID критична, з іншого сприяєте цьому. Ви, треба вирішити, або рятівник, або комерсант. І раджу не витрачати кошти на ботоферми, які мають говорити про політичні переслідування опозиції.

Краще зберегти гроші на оплату штрафів. Вони будуть продовжуватися, доки не навчитеся поважати закон. Треба буде 100 штрафів – буде сто. Будемо в бюджет повертати усе, що ви вкрали за попередні роки", - сказав Зеленський.

Своєю чергою п’ятий президент Порошенко назвав слова Зеленського "агонією".

"Це вже агонія, Володимире Олександровичу. А про "повернути вкрадене з бюджету", тут ви абсолютно праві. Ваш міністр Уманський якраз розповів про ваше "Велике крадівництво", - написав в Telegram Порошенко.

Новини за темою: У МОЗ назвали ключовий показник успішності у впровадженні "карантину вихідного дня"

Нагадаємо, під час "карантину вихідного дня" найбільшу кількість порушень було зафіксовано в тих регіонах, де місцева влада відмовлялася виконувати відповідне рішення Кабінету міністрів. Було складено майже дві тисячі адміністративних протоколів за порушення карантину стосовно відповідальних за це осіб, відкрито дев’ять кримінальних проваджень.

Loading...