Введення локдауну знизить кількість нових випадків COVID-19 до 6-8 тисяч на добу, – Ляшко

Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

За словами санлікаря, локдаун в Україні скоріше за все триватиме 3 тижні

Запровадження локдауну в січні 2021 року дозволить знизити кількість нових випадків зараження коронавірусною хворобою COVID-19 до 6-8 тисяч на день. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час спілкування з журналістами, передає "РБК-Україна".

За словами Ляшка, наразі конкретна дата початку введення жорстких обмежень ще невідома, проте запроваджуватися локдаун буде скоріше за все на 3 тижні для отримання необхідного ефекту. "Розрахунки показують, що в разі введення тритижневого локдауну в січні, подальше зростання захворюваності не буде піковим, і ми зможемо нормально пройти лютий-березень, і надалі обійтися без ще одного локдауну", – висловився санлікар.

Також Ляшко додав, що середина лютого стане особливо напруженим часом пандемії COVID-19, оскільки до цієї хвороби додасться і сезонний грип.

Новини за темою: В Україні за добу виявили 13825 випадків COVID-19, 1504 хворих госпіталізували

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що рекомендував прем'єр-міністру Денису Шмигалю не вводити локдаун в Україні в грудні. За словами глави держави, ситуація в країні контрольована.

Loading...