"Всі будуть зважені": Зеленський заявив про посилення контролю за дотриманням норм завантаження автомобілів

Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Херсонську область

Укрінформ

До спецоперації підключено Нацполіцію та Службу безпеки

Президент України Володимир Зеленський повідомив про посилення контролю за дотриманням норм завантаження автомобілів з підключенням Нацполіції і Служби безпеки.  Про це глава держави заявив під час робочої поїздки в Херсонську область, передає "Укрінформ".

Також Зеленський взяв участь у підписанні угоди про передачу в концесію майна державного підприємства "Херсонський морський торговельний порт" та майна державного підприємства "Адміністрація морських портів України".

Новини за темою: Херсонський порт офіційно передали в концесію: Що це означає

Крім того, голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв повідомив, що від сьогодні з метою недопущення перевантажень автомобілів в області стартувала спеціальна операція з робочою назвою "Зважені та щасливі".

"Я хочу доповнити. Ви знаєте, що проводиться операція з причини цих вантажів, які розбивають наші дороги, на які ми виділяємо в цьому році близько 80 млрд гривень. Це великі гроші для держави, такого ніколи не було. Тому у нас операція не тільки на Херсонщині, операція дійсно по всій країні. Там також підключені Національна поліція і Служба безпеки. Я не знав назви операції, про яку сказав пан Гусєв, але хочу трошки її скорегувати: всі водії точно будуть зважені, але, на жаль, не всі будуть щасливі", - сказав Зеленський.

Новини за темою: Ваговий контроль на дорогах України буде цілодобовим

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський приєднався до одному з чатів, де далекобійники допомагають один одному уникати контролю за перевантаженими вантажівками, і пригрозив відповідальністю водіям та власникам автотранспорту.

Loading...