Всеукраїнське опитування у деяких регіонах проводять неповнолітні. Фото

У Костополі опитування проводить 14-річний юнак Facebook-сторінка Ірини Геращенко

Такі випадки помітили у Рівненській, Івано-Франківській, Одеській областях та Києві

Всеукраїнське опитування, ініційоване президентом Володимиром Зеленським, у день місцевих виборів 25 жовтня проводять неповнолітні. Про це повідомила народна депутатка Ірина Геращенко у Facebook

За словами політика, у місті Костопіль Рівненської області опитування проводила чотирнадцятирічна дитина.   

"Я публічно звертаюся до омбудсмена Людмили Денісової, дитячого омбудсмена Миколи Кулеби негайно надати цьому правову оцінку. Я звертаюся до першої леді, пані Олени Зеленської. Ваш чоловік організував ось цю авантюру, коли підлітки, школярі залучені до псевдоопитування, що є грубим порушенням і закону, і просто норм моралі", - зазначила Геращенко. 

Новини за темою: У Мукачеві зареєстрували протокол щодо незаконності опитування Зеленського

Крім цього, про участь неповнолітніх в опитуванні повідомили очевидці у соціальних мережах. Зокрема, такі випадки помітили у Києві, Івано-Франківську та Одеській області. 

Нагадаємо, перед цим голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що до правоохоронців почали надходити скарги на ініційоване президентом Володимиром Зеленським опитування.

Однак міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що опитування, які проводяться поза виборчою дільницею після голосування, не суперечать закону України. 

Loading...