Все через вибори: У МВС відповіли на відмову міської влади посилювати карантин

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Фото з відкритих джерел

Антон Геращенко пригрозив мерам Луцька та Тернополя відповідальністю

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що міська влада не хоче посилювати карантин у містах через наближення місцевих виборів. Про це він сказав у ефірі "Громадського радіо", повідомляє РБК-Україна

За словами Геращенка, місцева влада відповідає за здоров'я городян. Тоді як заяви мерів з відмовами посилювати карантин можуть мати негативні наслідки для здоров'я місцевих мешканців. 

Так, заступник глави МВС переконаний, що міська влада не хоче приймати непопулярні заходи через те, що у них вибори через два місяці.

"Тому ті мери міст, які займаються популізмом, хочуть стояти осторонь - говорити: Ми такі хороші, не треба нам карантину - будуть відповідати за кожного загиблого у своїх містах", - наголосив Антон Геращенко.

Новини за темою: У Луцьку люди у формі нацгвардійців попереджають заклади про закриття через посилення карантину

Нагадаємо, нещодавно в Україні запровадили так звані "кольорові зони", кожна з яких має певні карантинні обмеження зігдно з рівнем епідеміологічної ситуації. Зокрема, до "червоної зони" карантину потрапили Луцьк та Тернопіль. Передбачається, що у цих містах повинні зупинити громадський транспорт, закрити ТРЦ та кафе, а також заборонити відвідування освітніх закладів. 

Однак, мери Луцька та Тернополя відмовилися посилювати карантин. За їхніми словами, показники захворюванності в містах пішли на спад, тому вони не бачать потреби запроваджувати посиленні заходи. 

Loading...