ВРУ хоче дозволити дітям-сиротам жити в прийомних сім'ях до 23 років

Верховна Рада ІХ скликання Слуга Народу / Facebook

Йдеться про дітей-сиріт, які мають інвалідність

Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні законопроєкт №3594, який пропонує дозволити дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які мають інвалідність, жити в прийомних сім'ях до 23 років. Про це свідчать дані на сайті ВРУ.

Згідно з повідомленням, проєкт закону підтримали 340 народних депутатів. Документ пропонує внести зміни до Сімейного кодексу і ЗУ "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

Новини за темою: В Україні хочуть запровадити доплати для пенсіонерів старше 75 років

Як зазначається, такий крок дозволить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які мають інвалідність, проживати та виховуватися у прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу до 23-річного віку.

Пропонується, що дозвіл на проживання буде діяти незалежно від того, чи навчаються діти в установах професійної (професійно-технічного) освіти, закладах вищої освіти. 

Новини за темою: Шмигаль розповів, чи можуть батьки самі обрати форму навчання для дітей

Нагадаємо, у вівторок, 1 вересня, стартувала четверта сесія Верховної Ради України, так восени парламентарі розглянуть законопроєкт про державний бюджет на 2021 рік. 

 

Loading...