Восени до армії призвуть понад 13 тис. юнаків, – рішення Кабміну

На проведення осіннього призову виділять 65,2 млн грн

Ілюстративне фото Фото з відкритих джерел

Під час осіннього призову 2020 року на строкову службу призвуть 13 570 юнаків. Відповідне розпорядження прийняв Кабінет міністрів України, передає "Укрінформ".

Зазначається, що до Збройних сил України залучать 7500 людей, до Національної гвардії – 4970, Державної спеціальної служби транспорту – 600, Держприкордонслужби – 500 осіб. Загалом для проведення призову виділять 65,2 млн грн. Показники чергового призову до Збройних сил зменшили на 1,5 тисячі осіб від раніше запланованої кількості, що дозволить зекономити 6,4 млн грн.

Відомо, що на строкову службу в жовтні-грудні 2020 року призиватимуться придатні за станом здоров’я до військової служби чоловіки, яким до відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку від служби.

Також повідомляється, що найбільше призовників цього року буде в Дніпропетровській (1265 людей), Харківській (953), Одеській (735) та Львівській областях (632). Водночас найменше юнаків призвуть на Луганщині – 228 осіб.

Новини за темою: Рада ухвалила за основу законопроєкт про призов резервістів

Раніше повідомлялося, що Генеральний штаб Збройних сил України планує скоротити кількість громадян, яких будуть призивати на строкову військову службу. Таким чином у відомстві вирішили збільшити кількість військових за контрактом.

Loading...