ВООЗ змінила правила носіння масок

Медична маска

Фото з відкритих джерел

Відтак посилюються правила носіння масок

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) посилила правила носіння масок під час пандемії COVID-19. Тепер маски рекомендується носити й поза приміщеннями при певних умовах. Про це йдеться в опублікованих рекомендаціях на сайті ВООЗ.

В оновленому посібнику йдеться, що необхідно носити захисні маски й поза приміщеннями, якщо фізично неможливо дотримуватися дистанції як мінімум метр.

В приміщеннях - школи та магазини - також необхідно носити маски, якщо всередині не можна дотримуватися дистанції. У погано провітрюваних будівлях слід залишатися в масці незалежно від можливості дотримуватися дистанції.

Оновлені правила поширюються на дорослих і дітей старше 12 років. А групи ризику, в тому числі літні люди, теж мають носити маску при неможливості дотримуватися дистанції.

ВООЗ не рекомендує носити маски дітям до п'яти років. А діти у віці від 6 до 11 років мають мати маску в залежності від уміння поводитися з нею та з урахуванням епідеміологічних обставин.

Новини за темою: Пандемія коронавірусу в Україні: Скільки штрафів за відсутність маски виписали та кого штрафують в першу чергу

Раніше повідомлялося, що в автобусі сполученням "Ковель-Луцьк" дві пасажирки побилися через відмову однієї з них вдягнути маску.

Loading...