ВООЗ виступила проти повернення до жорсткого карантину

SARS-CoV-2

Фото з відкритих джерел

Попри це у ВООЗ не виключають введення жорстких заходів у деяких країнах в разі необхідності

Всесвітня організація охорони здоров'я виступила проти повернення країн до жорсткого карантину, однак, в організації не виключають таку необхідність в деяких державах, якщо не відслідковувати спалахи коронавірусу COVID-19. Про це на брифінгу заявив директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Райан, повідомляє "РБК-Україна"

Як зазначається, потреба у жорстких обмеженнях може виникнути у разі нових спалахів.

"Ми і багато вчених говорили про те, що як тільки жорсткий карантин закінчиться, завжди буде ризик нових спалахів захворювання, з'явиться можливість передачі вірусу", - зазначив Майкл Райан.

Крім цього, він відзначив, що у ВООЗ стурбовані великими кластерами захворювання, коли відбуваються спалахи і вірус швидко передається, що може викликати нові вогнища COVID-19.

Попри це в Організації висловили надію на те, що можна буде уникнути другої хвилі захворювання і повернення до жорсткого карантину. 

Новини за темою: У світі вже 17 вакцин від COVID-19 проходять випробовування на людях, - ВООЗ

Нагадаємо, нещодавно глава Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Гебреісус заявив, що глобальна пандемія коронавірусу починає прискорюватися, попри те, що деяким країнам вдалося досягти прогресу у стримуванні хвороби.

Крім цього, в Організації розглядають докази можливості повітряної передачі коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19. Loading...