ВООЗ призупинила випробування хлорохіну та гідроксихлорохіну

pixabay.com

Таке рішення було прийнято після того, як вчені виявили зростання випадків смерті серед госпіталізованих пацієнтів з COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я призупинила випробування хлорохіну та гідроксихлорохіну. Про це на брифінгу заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус, пише "РБК-Україна".

Таке рішення було прийнято після того, як вчені виявили зростання випадків смерті серед госпіталізованих пацієнтів з COVID-19, які приймали протималярійні ліки. 

Новини за темою: COVID-19 може назавжди залишитися серед людей, - ВООЗ

Він розповів, що у п'ятницю фахівці одного з найбільш авторитетних медичних журналів The Lancet опублікували дослідження щодо гідроксихлорохіну і хлорохіну та його впливу на хворих на COVID-19 пацієнтів, які були госпіталізовані.

"Автори повідомляють, що серед пацієнтів з COVID-19, які отримували препарат, при використанні його окремо або з макролідом (антибіотик, що використовуються для лікування гострих і хронічних інфекцій - ред.), вони оцінили більш високий рівень смертності", - заявив Гебреєсус.

Новини за темою: ВООЗ оновила стратегічний план боротьби з COVID-19

У зв'язку з цим ВООЗ вирішила провести всебічний аналіз і критичну оцінку всіх наявних у світі доказів, щоб адекватно оцінити потенційні вигоди і шкоду від цих препаратів.

Глава ВООЗ підкреслив, що ці препарати вважаються безпечними для застосування у пацієнтів з аутоімунними захворюваннями або малярією.

Новини за темою: У ВООЗ назвали новий епіцентр пандемії коронавірусу

Нагадаємо, раніше в організації попередили, що взимку друга хвиля пандемії коронавірусу може вразити Європу.

Loading...