ВООЗ прогнозує в Україні до 9 тис. нових випадків коронавірусу на день

Ярно Хабіхт РБК-Україна

Кількість випадків коронавірусу перевищить 5 тис. найближчими місяцями

Керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт заявив, що найближчими місяцями кількість хворих на коронавірус COVID-19 може коливатися від 7 до 9 тис. нових випадків на день. Про це він сказав у інтерв'ю Суспільному.

"Найближчими місяцями ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч, і може складати від 7 до 9 тисяч випадків на день. В цьому ж контексті ми також спостерігаємо все більше випадків у Європі", - розповів голова українського офісу ВООЗ.

За його словами, в Україні ще й досі спостерігається передача вірусу в громадах. 

"Ми не звузили передачу до кластерного поширення (через соціальні зв'язки: сім'я, клас в школі, працівники одного відділу, - ред.), до якого йде багато країн Європи", - зазначив Хабіхт.

Він додав, що якщо в грудні фіксуватимуть більше ніж 9 тис. випадків за день, то він буде стурбований більше.

Ярно Хабіхт також повідомив, що за даними досліджень ВООЗ, лише кожна четверта особа регулярно миє руки та кожна третя людина не дотримується фізичної дистанції, коли відвідує різні заходи.

Новини за темою: Другий день поспіль антирекорд щодо коронавірусу: В Україні за добу підтвердили 4069 заражень

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що до кінця вересня - початку жовтня в Україні очікується близько трьох тисяч випадків коронавірусу COVID-19 щодня.

Крім того, повідомлялося, що у Раді національної безпеки та оборони готуються до істотного зростання захворювань на коронавірус в Україні. За її прогнозами 25 жовтня кількість хворих може становити близько 360 тис. осіб.

Loading...