ВООЗ повідомляє про рекордне зростання випадків COVID-19 за тиждень

Фото з відкритих джерел

Зокрема за останній тиждень зареєстровано майже 2 млн нових випадків захворювань на коронавірус

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомила про рекордне зростання числа випадків коронавірусної інфекції за минулий тиждень - майже 2 млн хворих на COVID-19, що на 6% більше, ніж тижнем раніше. Про це йдеться у звіті ВООЗ.

"У період з 14 по 20 вересня зареєстровано майже 2 мільйони нових випадків захворювання на COVID-19, що на 6% більше у порівнянні з попереднім тижнем та є найбільшою кількістю зареєстрованих випадків за один тиждень з початку епідемії", - йдеться у публікації.

Разом із тим там зазначили, що кількість нових летальних випадків скорочується. Минулого тижня від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли 36 764 людини, що на 10% менше, ніж за попередні сім днів.

Також в організації повідомили, що приріст нових випадків зараження спостерігався майже у всіх регіонах світу, крім Африки. Зокрема в Європі та Америці кількість хворих на COVID-19 збільшилася на 11% і 10% відповідно. На Америку, як і раніше, припадає половина всіх зареєстрованих випадків зараження та смертей. У США і Бразилії, найбільш постраждалих від пандемії країнах, за останній тиждень померли понад 5 тис. пацієнтів з COVID-19.

У європейському регіоні кількість заражень та летальних випадків за тиждень зросла на 11% і 27% відповідно.

Новини за темою: Коронавірус був створений у лабораторіях Китаю, - доповідь вірусологині-втікачки з Гонконгу

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксовано 2884 нових випадки коронавірусу, 1717 пацієнтів побороло хворобу, а 59 осіб померло.

Loading...