Волошин: Ми будемо просити Європарламент визнати "Нацкорпус" терористичною організацією

Олег Волошин Фото: Пресс-служба "Оппозиционной платформы - За жизнь"

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин в ефірі телеканалу "112 Україна" прокоментував розстріл автобуса активістів організації "Патріоти – За життя" під Харковом.

"Це колосальна трагедія. Вони постійно загрожують провідним, політикам. Я завжди їм говорив, що якщо вони хочуть отримати реальну громадянську війну, вони її отримають.  Сьогодні вони зробили ще один дуже небезпечний крок у бік громадянської війни. Це потрібно всім усвідомлювати", - зазначив він.

Новини за темою: Портнов: Кожного дня потрібні затримання, облави і жорсткі репресії проти бродячих радикалів

Нардеп додав, що якщо найближчі години організатори не будуть заарештовані, як мінімум без застави посаджені на час слідства в СІЗО, то що залишиться робити, окрім як відповідним чином реагувати.

"Я зі свого боку вже поінформував всі ключові Західні посольства в Києві і прямо написав своїм американським колегам, що така ситуація, ось відео і фотографії поранених людей, гільзи від автомата, розстріляний автобус. Ставте питання перед владою, що з цим треба щось робити або буде дуже погано всім. Природно, ми будемо це питання піднімати і в найближчі дні, наступного тижня починає працювати Європарламент, на рівні Європарламенту, щоб Нацкорпус нарешті, давно заслуговує, був визнаний терористичною організацією", – додав Волошин.

Новини за темою: Лесик про напад на автобус "Патріотів - За життя": Прострелили шини, розбили шибки і відкрили вогонь по людях

Раніше в Києві озброєні представники "Нацкорпусу" і "Азова" скоїли напад на регіонального керівника громадянського руху "Патріоти – За життя" Олега Ширяєва.