live

Волошин: МОЗ уже повідомив Разумкова, що ніякого короновіруса у мене немає - результати тестів негативні

Олег Волошин

У Міністерстві охорони здоров'я підтвердили, що народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Волошин здоровий, - його тести на коронавірус виявилися негативними.

Про це сам опозиційний політик заявив в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Пан Разумков контролював цю ситуацію, тримав на контролі і ось приблизно о 19:00 мені передзвонив і сказав, що йому повідомили з Міністерства охорони здоров'я, потім я з ними теж спілкувався безпосередньо, що результати тестів негативні, ніякого коронавируса у мене немає і я абсолютно здоровий ", - зазначив Волошин.

"І хоча я вісім днів тому дійсно зустрічався зі своїм французьким колегою, шановним депутатом від правоцентристської партії "Республіканці" Жаном-Люком Райтцером, який зараз перебуває в лікарні з коронавірусів, це факт, але ніяких симптомів, навіть найменшого кашлю у мене не було і немає, як бачите. Тому аналізи я здавав виключно, щоб бути впевненим", - додав політик.

Новини за темою: У Олега Волошина тест не виявив ознак коронавірусу

Олег Волошин переконаний, що інформацію про те, що він нібито інфікований COVID-19, поширили його політичні опоненти.

"По-перше, ніхто не повідомляє ім'я людини, в той час як моє ім'я на кожному розі було повідомлено ... Те що не дозволив їм влаштувати цирк у Верховній Раді, як хотіли деякі представники фракцій "Голос" і "Європейська солідарність", явно маніпулюючи, намагаючись створити хвилю негативну особисто проти мене і проти нашої партії …", - підкреслив нардеп.

Новини за темою: Нардеп Волошин: Я вже здав аналіз на коронавірус і почуваюся добре

За його словами, через дезінформацію найбільше постраждала його сім'я.