Волонтери для опитування Зеленського стоять біля 55% дільниць, – "ОПОРА"

Бланк "опитувальника" від президента Українська правда

За даними організації, похибка на опитуванні становить 4%

Волонтери, які проводять опитування від президента України Володимира Зеленського, присутні біля 55% виборчих дільниць. Про це повідомила голова правління Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська у Фейсбук.

За розрахунками організації, похибка дослідження таким чином становить 4%. "Громадянська мережа "ОПОРА" дослідила, біля якої кількості дільниць присутні інтерв’юєри, які проводить опитування від президента. Станом на цю годину біля 55% дільниць вони є, 45% - ні. Похибка національного дослідження - 4%", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що найбільша кількість дільниць такими інтерв’юєрами покрита на півдні (78,65%), а найменша – на заході (37,81%). При цьому у Центрі волонтери стоять біля 55,79% дільниць, а на сході України – біля 56,87%.

Новини за темою: Участь неповнолітніх у всеукраїнському опитуванні президента є законною лише за певних умов, - Денісова

Нагадаємо, голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що за останні декілька годин до правоохоронців надійшли чотири заяви, що волонтери на всеукраїнському опитуванні працюють за гроші. Наразі поліцейські перевіряють інформацію.Loading...