Воєнізована охорона "Укрзалізниці" супроводжує поїзди з кийками та однією парою кайданків. Відео

Воєнізована охорона "Укрзалізниці" Укрінформ

Пасажири позитивно сприймають нововведення компанії

Після жорстокого нападу на пасажирку Анастасію Лугову в поїзді "Маріуполь - Київ" АТ "Укрзалізниця" запровадила воєнізовану охорону в 10 поїздах. Чи здатні охоронці захистити пасажирів та чи почуваються подорожувальники в безпеці, з'ясовувала DW.

Згідно з повідомленням, воєнізована охорона "Укрзалізниці", яка складається з двох чоловіків, заступає на патрулювання нічного потяга "Київ - Покровськ" з кийками та однією парою кайданків на двох. Такі ж самі наряди вже третій тиждень працюють на десяти українських маршрутах.

Як зазначається, охоронці обходять вагони поїзда щонайменше кожні дві години, аби переконатися, що усі пасажири в безпеці і не порушують правил.

"У нас чітко прописані повноваження. Вони мають право попереджувати про припинення правопорушення, а також викликати поліцію та передавати порушників працівникам поліції", - розповів заступник начальника ГУ воєнізованої охорони "Укрзалізниці" Анатолій Троценко.

У той же час, хоча у воєнізованої воєнізованої охорони вкрай мало повноважень і немає належної підготовки, пасажири здебільшого позитивно оцінюють нововведення "Укрзалізниці".

Новини за темою: Шмигаль про "Укрзалізницю": Має вирішувати свої проблеми самостійно

Нагадаємо, з 25 серпня, поїзди АТ "Укрзалізниці" почала супроводжувати воєнізована охорона. На першому етапі пілотного проєкту з охорони пасажирських поїздів близько 40 співробітників супроводжують 10 пасажирських поїздів.

Цьому передувала подія, яка трапилася вночі 31 липня в поїзді сполученням "Маріуполь-Київ", де невідомий чоловік без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом із дитиною у провідника сусіднього вагона.

Того ж дня, Солом'янський районний суд Києва заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової. Крім того, у зв'язку з побиттям жінки низку працівників "Укрзалізниці" пообіцяли звільнити.

Loading...