Внесення змін у постанову про вибори неможливе, – Разумков про голосування в ОРДЛО

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

УНІАН

Згідно із законодавством, місцеві вибори оголошуються не пізніше, ніж за 90 днів до дати голосування

Скасування в постанові Верховної Ради вимог щодо проведення місцевих виборів в ОРДЛО (окремих районах Донецької і Луганської областей) неможливе. Про це заявив голова ВРУ Дмитро Разумков в ефірі одного з телеканалів, повідомляє РБК-Україна

За словами керівника парламенту, внесення змін у постанову поставить під сумнів легітимність проведення виборів на іншій території України. Водночас він підкреслив, що ухвалена Радою постанова не пов'язана з мінськими угодами.

"Її можна по-різному трактувати, але вибори згідно з мінськими угодами – це 9-й пункт. Я не впевнений, що ми сьогодні можемо говорити, що в повному обсязі виконані 8 попередніх. Тому зараз говорити, що постанова чомусь, комусь заважає, м’яко кажучи, не зовсім коректно", – зазначив Разумков.

Новини за темою: Зеленський скасував необхідність підтвердження несудимості кандидатів на виборах

Також політик додав, що виборче законодавство передбачає, що місцеві вибори оголошуються не пізніше, ніж за 90 днів до дати голосування. В Україні вони заплановані на 25 жовтня. 

Нагадаємо, нещодавно керівник Офісу Президента Андрій Єрмак назвав умови проведення місцевих виборів на непідконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей. 

Loading...