Власник танкера Delfi намагався подати в суд через евакуацію судна, – Криклій

Міністр інфраструктури закликав правоохоронців вивчити дії власника

Танкер Delfi

Фото з відкритих джерел

Власник танкера "Delfi"  подав у Господарський суд м. Києва позов до Адміністрації морських портів України з клопотанням заборонити вчиняти будь-які дії по відношенню до судна. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Фейсбук.

Зазначається, що суд відмовив власнику в задоволенні клопотання про забезпечувальні заходи, тому роботи з евакуації буде продовжено. Проте, Криклій вважає, що правоохоронці мають зайнятися вивченням дії компанії-власника танкера. "Гадаю, що вже таки час правоохоронцям детальніше ознаймитися з діяльністю судновласника Делфі – Mister Drake PC на території України і яку мету вони переслідують своїми діями", – написав міністр.

Нагадаємо, 18 липня дві спроби підняти з мілини та поставити на кіль аварійний танкер "Delfi" біля узбережжя Одеси виявилися безуспішними: обірвався трос одного з двох буксирів. 25 липня операція з підняття "Делфі" з одеського пляжу знову закінчилася обривом троса.

Водночас, 26 липня події навколо танкера "Delfi" визначили як надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Компанії-підряднику судновласника відмовили у продовженні робіт, тепер їх передали Адміністрації морських портів України та ДСНС.

Новини за темою: Забруднене море та сотні тисяч збитків: Чому танкер "Делфі" досі лишається поблизу одеського узбережжя

Пізніше Владислав Криклій повідомив, що знайдено кран, за допомогою якого підніматимуть затонулий біля Одеси танкер "Delfi". Урядовець пообіцяв, що роботи з підйому судна значно інтенсифікуються.

Loading...