"ВКонтакте" в Україні: РНБО назвала свої дії для блокування соцмережі

Мобільний додаток "ВКонтакте"

Фото з відкритих джерел

Наразі спеціалісти з кібербезпеки взаємодіють з міжнародними колегами для напрацювання заходів щодо блокування "ВКонтакте"

Українські спеціалісти з кібербезпеки взаємодіють з міжнародними колегами для напрацювання заходів щодо блокування російської соціальної мережі "ВКонтакте" на території України. Про це "Укрінформу" відповіли в Апараті РНБО.

"Доступність мобільного додатку "ВКонтакте" в Україні відбулося не через зняття санкцій, а через зміну проксі-серверів, що дозволило обійти блокування провайдерами доступу до цього додатку на території України.

Також повідомляємо, що 15 вересня 2020 року заступник секретаря РНБО України Сергій Демедюк, коментуючи інформацію щодо поновлення роботи на території України мобільного додатку соцмережі "ВКонтакте", наголосив на тому, що активізація роботи російських соціальних мереж напередодні місцевих виборів в Україні може становити загрозу національній безпеці країни", - зазначили в РНБО.

Новини за темою: Мінкульт вимагатиме від Google і Apple вилучити додаток "ВКонтакте" для українців

Нагадаємо, нещодавно розробники "ВКонтакте" заявили, що обійшли блокування в Україні. За їхніми словами, вони поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому мережею тепер можна користуватися "без обмежень".

Згодом міністр МКІП Олександр Ткаченко доручив перевірити інформацію щодо забороненої в Україні російської соцмережі "ВКонтакте". Тоді міністр заявив про обговорення цієї ситуації з РНБО.

У свою чергу в РНБО заявили, що активізація роботи російських соціальних мереж напередодні виборів може становити загрозу національній безпеці країни.

Loading...