live

В’їзди та виїзди з Києва не закриті, а контролюються, - КМДА

Фото з відкритих джерел

Наразі температуру на в’їздах міряють вибірково

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації не ухвалював рішення щодо обмеження в’їзду до Києва.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко.

Він пояснив, що в'їзд до Києва легковим транспортом не обмежено, а станом на сьогодні діє обмеження для в’їзду автобусів міжміського та міжобласного сполучення.

"Діє воно з 17 березня. У разі погіршення епідеміологічної ситуації – ухвалюватимуть інші рішення", - зазначив Бондаренко.

Радник Віталія Кличка додав, що термометрія на в’їздах буде здійснюватися поки вибірково, у разі погіршення ситуації – буде обов’язковою.

"Блок-пости на в’їздах у Київ працюють вже тиждень. На них чергує поліція та муніципальна варта. Усі обмеження, встановлені для міста Києва синхронізовані із рішеннями Кабінету Міністрів України. Тобто: в’їзди і виїзди зі столиці не закриті, а контролюються", - зауважив він.

Новини за темою: Кличко анонсував створення єдиної бази потенційно хворих на коронавірус

Також секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації нагадав українцям, що краще обмежити пересування на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України, якщо для цього немає нагальної потреби.

Раніше повідомлялося, що мер столиці Віталій Кличко заявив, що з 23 березня, у Києві громадський транспорт призупинив роботу для усіх пасажирів, окрім тих людей в кого є спеціальний пропуск.

Новини за темою: У начальника поліції Києва діагностували коронавірус

Також Кличко зазначав, що у Києві кількість хворих на коронавірус COVID-19 зросла до 74 осіб.

Loading...