Віряни можуть молитися і причащатися в храмах онлайн, - єпископ РКЦ Кривицький

Віталій Кривицький newsone.ua

У багатьох парафіях богослужіння були переведені в онлайн-режим

Єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Римо-католицької церкви Віталій Кривицький в прямому ефірі телеканалу NEWSONE розповів, як змінилося їхнє життя після запровадження карантину через коронавірус COVID-19.

"Для нас це стало великим викликом. Ми вчимося як це, об'єднувати церкву, коли не можемо зібратися в одному храмі більше, ніж по 10 осіб. Тому у багатьох парафіях богослужіння переведені в онлайн-режим, але віряни можуть прийти до храмів. В інший час храми відкриті, можна сповідатися і причаститися. Також уроки закону божого проводяться, але в онлайн-режимі. Ми вчимося жити за новими правилами, але церква парафії функціонує в своєму звичайному графіку", - зазначив він.

"Аудиторія наших парафіян є, можна сказати, найменш покрита онлайн-режимом. Хоча в Києві у нас є наше католицкое радіо "Марія", яке приймають звичайні радіоприймачі. Наш канал є в кабельному телебаченні, і відеотрансляції служби. Можна користуватися цими засобами масової інформації. Я вже не кажу про соціальні мережі, де є як молоді люди, так і люди середнього віку, а є й старші. Але ці перші, звичайно, покривають більшу кількість населення", - додав єпископ.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський порекомендував Кабінету міністрів заборонити масові заходи за участю більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями. Loading...