Віктор Медведчук та Оксана Марченко передали чергову партію допомоги до с. Ворочово, де зафіксовано спалах коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Сім'я Віктора Медведчука та Оксани Марченко придбала ще одну партію адресної допомоги і відправила її жителям села Ворочово Перечинського району на Закарпатті, повідомляє 112.ua.

Кожна сім'я у с. Ворочово отримає продуктовий набір, засоби дезінфекції та індивідуального захисту.

У с. Ворочово стався спалах COVID-19, унаслідок якого захворіло 28 людей і було встановлено 9 вогнищ захворювання. Через спалах жителі опинилися ізольованими у своїх домівках, без можливості придбати продукти, тому меценати передали додатково 270 продуктових наборів, які волонтери доставили адресно до кожного будинку, кожній родині.

"Важливо, щоб у людей було все необхідне для подолання цього важкого часу. На жаль, в Україні мало де виявилися готовими до таких викликів. Слід сказати, що для Віктора Медведчука Закарпаття - як друга батьківщина. Його неодноразово обирали до парламенту від Закарпаття, і він завжди з великою увагою ставиться до проблем закарпатців.

Тільки за період пандемії чотири рази було відправлено допомогу до регіону, а це тисячі продуктових пайків, тонни дезінфікувальних засобів, засобів індивідуального захисту для лікарів і населення. Чужої біди не буває - треба про це пам'ятати", - зазначила Оксана Марченко.

Раніше до с. Ворочово сім'я меценатів вже відправляла маски, дезінфікувальні засоби, захисні костюми та рукавички, а також безконтактні термометри. Крім того, Віктор Медведчук та Оксана Марченко закупили і передали до всіх районних лікарень Закарпатської області все необхідне для боротьби з вірусом. Також всі сімейні лікарі Закарпатської області отримали засоби індивідуального захисту.

Раніше благодійний фонд Оксани Марченко передав Інституту серця в Києві унікальну для країн СНД автоматичну систему діагностики в реальному часі, яка з великою точністю виявляє, зокрема, й коронавірус. Подружжя також придбало 5 апаратів штучної вентиляції легенів і майже півмільйона медичних масок, які передали до всіх регіонів України.