Віктор Медведчук привітав легендарного українського оперного співака Володимира Гришка з ювілеєм

Володимир Гришко Фото з відкритих джерел

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук привітав легендарного українського оперного співака Володимира Гришка з ювілеєм. Текст відповідного привітання оприлюднений на офіційному сайті політсили.

Наводимо його дослівно:

Український оперний співак, зірка світового рівня Володимир Данилович Гришко відзначає ювілей. Його історія – приклад для багатьох молодих і амбітних артистів. Шлях Володимира Даниловича в житті і мистецтві схожий на арію, виконану без жодної фальшивої ноти.

Володимир Гришко, який виступав на українській і світовій оперній сцені, внесений у Книгу рекордів України як співак, котрий 44 рази виконував головні партії на сцені Метрополітен-опера в Нью-Йорку, як артист, який підкорив не тільки Новий Світ, але і Європу і Китай, як виконавець, який співав дуетом із Демісом Русосом і Монсеррат Кабальє, лауреат безлічі світових і українських нагород.

Володимир Данилович ‒ не тільки справжній талант, але і прекрасний організатор, викладач, неупереджений і шановний арбітр творчих конкурсів. Людина з твердою життєвою та громадською позицією, знайомством і дружбою з якою я пишаюся.

Бажаю імениннику в його ювілей міцного здоров'я, творчих успіхів і нових звершень, якими зможе пишатися не тільки він, але й вся наша країна.