live

Віктор Медведчук і Оксана Марченко передали 20 тисяч продуктових наборів до Дня Перемоги учасникам бойових дій і ветеранам у всіх областях України

Фото з відкритих джерел

У родині Оксани Марченко і Віктора Медведчука пам'ятають та шанують пам'ять героїв, які воювали на багатьох фронтах і працювали для фронту і для Перемоги! Тому до свята Перемоги у Великій Вітчизняній війні родина вирішила привітати учасників бойових дій і ветеранів, яких сьогодні налічується понад 13 тисяч в усіх областях України. Звісно, не залишаться без продуктового набору і гостро потребуючі їх люди, інваліди та пенсіонери.

В умовах карантину та важкої економічної ситуації сім'я Марченко - Медведчук на власні кошти придбала 200 тонн продуктів для 20 тисяч продуктових наборів, які будуть роздані у всіх областях України.

У цей день Оксана Марченко звернулася до українців з такими словами: "Дорогі наші бабусі і дідусі, сердешні інваліди, бідолашні сироти, згорьовані вдовиці! Як хочеться висушити ваші сльози, зарадити вашій самотності, загоїти ваші душевні рани і обійняти вас серцем! Нехай день Перемоги над злом стане символом майбутньої перемоги над злом бідності. Зі святом Перемоги 9 Травня!".

Раніше сім'я Віктора Медведчука і Оксани Марченко передала ряду лікарень України дезінфікуючі засоби, рукавички, респіратори, медичну техніку і захисний одяг.

Також унікальне медичне обладнання отримав Інститут серця, очолюваний Борисом Тодуровим.

Крім того, до Великодня Віктор Медведчук і Оксана Марченко на власні кошти придбали 10 тис. продуктових наборів загальною вагою понад 100 тонн для нужденних в різних областях України.