live

Віктор Медведчук допоміг маленьким художникам з окупованого Донбасу здійснити "арт-візит" на Закарпаття

Телеканал ZIK

Діти з окупованої території Луганщини відвідали Мукачево та Берегово, аби на власні очі побачити карпатські краєвиди та мирну частину Батьківщини

Голова політради фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук зробив свій внесок у розвиток творчого потенціалу маленьких художників з окупованого Донбасу. Депутати фракції підтримали цю акцію та пообіцяли надалі допомагати постраждалим дітям, йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

"Україна очима дітей" – так називається соціальний проєкт, який організовує  подорожі для маленьких художників із тимчасово окупованих територій Донбасу.

Відпочинок на Закарпатті – в якості реабілітації дітей. Діти з окупованої території Луганщини відвідали Мукачево і Берегово, аби на власні очі побачити карпатські краєвиди та мирну частину Батьківщини.

Всі маленькі гості зі Сходу – переможці художнього конкурсу "Україна очима дітей". Таку арт-реабілітацію проводять вже 3,5 роки. Після таких мандрівок сюжети дитячих пейзажних замальовок змінюються кардинально. Своїми малюнками юні художники показують: миру в Україні найбільше прагнуть саме діти.

"Я думаю, що спільними зусиллями ми допоможемо цим дітям побачити світло, добро", – сказав  голова молодіжного руху "Здорова Україна" Станіслав Липовський.

Така арт-реабілітація для талановитих дітей Донбасу допомагає їм не втратити віру у світле майбутнє.

Свій внесок у розвиток творчого потенціалу маленьких художників зробив голова політради фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук.

За допомогу в організації мандрівки молодіжний рух "Здорова Україна" нагородив його почесною грамотою.

Депутати фракції підтримали цю акцію. Кажуть, що будуть і надалі допомагати постраждалим дітям в організації подорожей всією Україною.

"Для того, щоби ці їхні роботи бачила вся країна, ми в цьому допоможемо. Для того, щоби такі поїздки були по всій Україні. Це вже однозначне рішення", – додав народний  депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Загородній.

На думку організаторів, творчість маленьких художників має бачити вся країни. Тому наприкінці березня у Верховній Раді України планують організувати виставку малюнків із Закарпаття як символ захисту дітей і прагнення до миру.

Loading...