Віктор Ляшко пояснив свою заяву про "психологічний ефект" закриття парків на час карантину

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Фото з відкритих джерел

"Завдяки закриттю парків у людей з'явилося відчуття небезпеки і необхідності дотримання карантинних заходів"

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що у заяві про закриття парків на час карантину він говорив не лише про психологічний ефект такого рішення, а й про епідеміологічний.    

Про це він заявив ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

"Я не сказав, що закриття парків має виключно психологічний ефект. Я сказав, що "також має і психологічний ефект". Тому так, є епідеміологічний, є і психологічний ефект", – пояснив Віктор Ляшко.

За словами головного санітарного лікаря, цю практику перейняли у інших країн.

"Подивіться на країни світу, на Європейські країни, всі закривали парки, тільки зараз розпочинається пом'якшення", – зауважив Ляшко.

Він також додав, що завдяки закриттю парків у людей з'явилося відчуття небезпеки і необхідності дотримання карантинних заходів, через що вдалося уникнути скупчення великої кількості людей, що призводить до поширення коронавірусної хвороби.

Новини за темою: Тривога є постійно: Віктор Ляшко про послаблення карантину в Україні

"Тому питання в тому, що всі ми повинні виконувати норми, які прописані. Зараз досить цікаво шукати якісь певні речі і говорити, що цього не потрібно було робити, цього не потрібно було робити, але це все ми аналізуємо після того, як ми справилися і наші карантинні заходи спрацювали. Якби ми цього не зробили, була б критика з іншої сторони, що уряд не зробив цього, головний санітарний лікар не подав якісь інші речі в той час, як інші країни спрацювали. Ми сьогодні справились із завданням і нам треба ще трошки почекати, виконати всі це етапи виходу з карантину і подолати епідемію", –  підсумував Віктор Ляшко.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що парки та сквери на період карантину в Україні закривали не стільки для впливу на епідеміологічний процес, як для психологічного ефекту на людей.

Loading...