Військовий експерт пояснив, чому в українських спецслужбах зникли ті, хто протидіяв радикалізму

Олег Старіков Скріншот відео

Усю середню ланку просто викинули, зазначив Олег Старіков

Після 2005 року в українських спецслужбах почали призначати на високі посади за політичними мотивами, а всю середню ланку почали викидати, розвалюючи органи, тож до 2014 року вже нікому було працювати з радикалами.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив військовий експерт Олег Старіков.

Експерт зазначив, що раніше спецслужби працювали на виявлення і попередження, щоб не було радикалізму з боку протестувальників, які виходять на мітинги. Тому, каже він, Помаранчева революція пройшла для суспільства мирно. Олег Старіков зауважив, що насправді так відбулося завдяки роботі спецслужб. Гість студії також нагадав, що після 2005 року в українських спецслужбах почали призначати на високі посади за політичними мотивами, а всю середню ланку почали викидати, розвалюючи спецслужбу.

Новини за темою: На місцевих виборах акції радикалів наберуть обертів: Тетяна Плачкова назвала, кому це потрібно

"Таким чином всю середню ланку звільнили. Залишилися лейтенанти, тобто опери, і вищий склад. Вищий оперативний склад не працює з оперативними джерелами, він тільки визначає політику, а оперативних працівників ніхто не навчив. І до такого прийшло до 2014 року, коли треба було виявляти, працювати з радикалами та з екстремістами, вже не було тих, хто почав працювати. І були факти зрадництва", – зазначив Олег Старіков.

Нагадаємо, народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива заявив, що попередня влада готується реалізувати державний переворот на День Незалежності.

Читайте також: "Як пересувний цирк": Останнім часом "Нацкорпус" пропонував свої послуги партіям і заможним людям, – Крюкова".

Loading...