live

Військове вітання "Слава Україні" закріплять окремим наказом, - Міноборони

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

В Мінобороні спростували невірне тлумачення щодо скасування в українській армії військового вітання

У Міністерстві оборони України заявили, що втрата чинності Закону України "Про Стройовий статут Збройних Сил України" не скасує військове вітання, адже воно буде закріплено в окремому документі. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.
 
Як зазначається, після прийняття Закону України "Про визнання таким, що втратив чинність Закону України "Про Стройовий статут Збройних Сил України" серед ЗМІ з’явилося невірне тлумачення щодо скасування в українській армії військового вітання "Слава Україні!" — "Героям слава!".
 
"У відповідному наказі Міністерства оборони України будуть збережені визначені на даний час вимоги щодо виконання військового вітання, а саме вітання: "Слава Україні!" та відповіді на нього: "Героям слава!", - йдеться у повідомленні.
 
Також, у Міністерстві додали, що з набранням чинності відповідного закону, в оборонному відомстві буде видано наказ Міністерства оборони України, де буде визначено низку важливих питань. А саме:
 
  • стройові прийоми і рухи військовослужбовців без зброї та із зброєю;
  • строї підрозділів та військових частин у пішому порядку і на машинах;
  • порядок виконання військового вітання, проведення стройового огляду;
  • місце Бойового Прапора військової частини у строю, порядок його внесення і винесення;
  • обов’язки військовослужбовців перед шикуванням і в строю та вимоги до їх стройового навчання.
 
Нагадаємо, у середу, 5 лютого, Верховна Рада України прийняла законопроєкт №2466 "Про визнання таким, що втратив чинність Закону України "Про Стройовий статут Збройних Сил України". Відповідне рішення підтримали 278 нардепів.
Loading...