Відтермінування не задовольнило: У центрі Києва підприємці збираються на мітинг за повне скасування касових апаратів

Телеканал ZIK

Серед вимог мітингувальників – створити при президентові спеціальний апарат, куди входитимуть представники бізнесу

Біля Верховної Ради збираються підприємці для проведення чергової акції протесту. Представників бізнесу не задовольнило вчорашнє рішення ВРУ про відтермінування до 1 січня 2022 року обов’язкового застосування РРО, вони вимагають повного скасування касових апаратів.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив кореспондент Сергій Ігнатенко.

Кореспондент телеканалу ZIK зазначив, що біля Верховної Ради починають збиратися підприємці на чергову акцію протесту. Він додав, що деякі мітингувальники всю ніч провели під стінами парламенту.

Підприємці зазначають, що після 09:00 год на площі біля ВРУ повинна зібратися велика кількість людей з новими вимогами до влади.

"Тут є і музика, тут є і сцена, але поки немає головних ведучих. На розмову з журналістами пікетувальники не дуже налаштовані, відмовляються від коментарів", – сказав кореспондент.

Щодо вимог підприємців, продовжив Сергій Ігнатенко, наразі вони є незмінними:

"Представники бізнесу вимагають скасування зобов’язання касових апаратів для бізнесу. Тобто Верховна Рада прийняла відтермінування і підприємці повинні поставити касові апарати з 1 січня 2022-го року, однак бізнес це не влаштовує, люди хочуть повного скасування такого рішення", – заявив Ігнатенко.

Новини за темою: Черговий локдаун та невирішена проблема з ФОПами можуть викликати масштабний суспільний супротив, - експерт

Окрім цього, додав кореспондент, підприємці вимагають від влади скасувати і "карантин вихідного дня", а також спростити систему оподаткування і звітності.

Також серед вимог мітингувальників – створити при президентові спеціальний апарат, куди входитимуть як чиновники, так і представники бізнесу, які опікуватимуться малим та середнім бізнесом та будуть забезпечувати комунікацію між владою та підприємцями.

Нагадаємо, вчора, 1 грудня, із самого ранку в центрі Києва проходила акція протесту підприємців. Мітингувальники вимагали, щоб Рада скасувала введення РРО для малого та середнього бізнесу. Також протестували проти запровадження в Україні повного локдауну.

Натомість Верховна Рада прийняла законопроєкт про фіскалізацію, тепер обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано до 1 січня 2022 року.

Згідно з повідомленням, з трибуни парламентського залу депутати називали документ компромісним варіантом.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що документ дасть можливість працювати малому бізнесу і при цьому не дозволить відійти від оподаткування недобросовісним підприємцям.

Однак підприємців таке рішення не задовольнило, вони заявили, що акції протесту будуть продовжуватися.

Loading...