Відсьогодні в Україні почали діяти нові правила дорожнього руху: Що варто знати

Фото з відкритих джерел

Вони стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів

В Україні набрали чинності зміни до Правил дорожнього руху (ПДР), які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Зокрема, в ПДР внесено такі зміни:

  • Відтепер водій та пасажири таксі повинні пристібатися під час руху в населеному пункті. Правило поширюється і на інструкторів з водіння - вони мають бути пристебнуті як під час руху в населеному пункті, так і за його межами.
  • Забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими та достатньо освітленими.
  • Велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів.
  • Пішоходи обов'язково мають використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.

Новини за темою: Незабаром порушників ПДР будуть виявляти "фантомні патрулі", - МВС

Нагадаємо, з 19 листопада в Україні система автофіксації почала реєструвати перевищення швидкості та порушення інших правил дорожнього руху, скоєні водіями автомобілів з номерами іноземної реєстрації.

Loading...