Відомий сатирик-одесит Михайло Жванецький припиняє концертну діяльність

Михайло Жванецький

Рішення піти зі сцени Жванецький прийняв давно, а 6 жовтня він закрив індивідуальне підприємство

Письменник-сатирик з Одеси Михайло Жванецький припиняє концертну діяльність, зважаючи на поважний вік, йому 86 років. Про це пише "РИА Новости" з посиланням на представника артиста Олега Сташкевича.

За словами представника, Жванецький "відчуває себе літньою людиною".

"Артистам потрібно мати мужність вчасно піти зі сцени. У Жванецького ця мужність є - вчасно піти зі сцени, не тягнути. Він реаліст і сказав, що не треба виходити на сцену. Старіти потрібно вдома. Людина втрачає якусь працездатність свою звичну, навіщо це демонструвати? Жванецький закрив передачу, закінчив концертну діяльність", - сказав Сташкевич.

Він зазначив, що інформація про майбутні концерти артиста на офіційному сайті не є актуальною, оскільки її просто не встигли підчистити.

У коментарі іншому виданню, Сташкевич вказав, що рішення піти зі сцени Жванецький прийняв давно, а 6 жовтня він закрив індивідуальне підприємство. При цьому він повідомив, що артист продовжить писати вдома.

Новини за темою: Ті, хто хочуть зірвати концерт Жванецького в Одесі, думають не про Україну, – політексперт

Нагадаємо, раніше у віці 74 років у Москві помер оперний співак і народний артист Російської Федерації В'ячеслав Войнаровський.

Loading...