live

Евакуація з Уханя: Названо приблизний час прибуття літака з українцями

Евакуація громадян України та іноземців з Уханя Посольство України в Китаї та Монголії

Пасажирів доставлять до місць дислокації автобусами

Український літак, який евакуює 48 громадян України та 29 іноземців, приземлиться на території України приблизно о 8 ранку 20 лютого. Про це заявив заступник Міністра охорони здоров'я України, повідомляє УНН.
 
За його словами, для перебування евакуйовних осіб у різних районах України було підготовлено чотири місця дислокації.
 
"Є 4 місця дислокації, зважаючи на різні настрої, які ми можемо спостерігати, ці місця не розголошуються на сьогодні. Всі 4 місця готові до прийому громадян України та іноземців", - наголосив Коваль.
 
Також заступник Міністра охорони здоров’я України зазначив, що евакуйованих пасажирів з аеропорту до місць дислокації доставлять автобусами.
 
"Це буде відбуватися автобусами, окремо будуть везтися члени екіпажу та супроводжуючі, окремо громадяни України та іноземці", — пояснив держпосадовець.
 
Крім цього, за словами представника ДСНС, літак приземлиться в аеропорту України приблизно о восьмій ранку.
 
"Приліт літака планується орієнтовно на 8 годину завтра, зранку. Служба ДСНС буде здійснювати заходи щодо транспортування евакуйованих громадян з аеропорту прибуття до місця обсервації. Для цього ми залучаємо 33 людини особового складу, 12 одиниць техніки", — додав преставник ДСНС.
 
Нагадаємо, 19 лютого, у Китаї розпочалася реєстрація пасажирів та багажу на спеціальний рейс, який повинен евакуювати українців та іноземних громадян з провінції Хубей.
 
За останніми даними, станом на 16:25 (22:25 за Китаєм) 19 лютого, серед громадян України та іноземців, які мають бути евакуйовані з Уханя, підвищеної температури та інших ознак респіраторних захворювань не виявлено.
 
Пізініше стало відомо, що разом із українцями з китайської провінції Хубей будуть евакуйовані громадяни щонайменше восьми інших країн.
Loading...