live

Відновлення громадського транспорту: Як змінюється Київ після послаблення карантину. Фото

Було вирішено, що у транспорт буде допускатися обмежена кількість осіб

Вести

Сьогодні, 23 травня, у Києві запрацював громадський транспорт, а вулиці почали наповнюватися людьми та звуками тролейбусів.

Відповідні знімки публікує видання "Вести".

Як зазначав радник мера та секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко, Київ випускає сьогодні на маршрути повністю весь рухомий склад, який є, з метою уникнення черг та уникнення перевантаженості транспортних засобів пасажирами.

Однак, у транспорт буде допускатися обмежена кількість осіб, передбачена технічним регламентом для конкретного транспортного засобу.

Відомо, що ціни на проїзд залишаються такими, як і були.

Поточний контроль здійснюватимуть водії, кондуктори та контролери, а до загального контролю залучені як правоохоронні органи, так і міські муніципальні структури.

При цьому в КМДА зазначили, що послаблення протиепідемічних заходів не означає скасування карантину, тому киян закликали користуватися громадським транспортом тільки в разі потреби.

"Ми просимо також врахувати, починаючи з понеділка, першого робочого дня, 25 травня,  необхідність збільшення часу для того, щоб дістатися на роботу і уникнути, відповідно, скупчення людей в громадському транспорті", - додав Бондаренко.

У той же час відновив роботу з дотриманням протиепідемічних правил і столичний зоопарк.

Наразі без маски вхід на територію зоопарку заборонений, а на вході відвідувачам вимірюють температуру.

Також там встановлені дезінфектори для рук.

При цьому кількість людей, які одночасно будуть перебувати на території зоопарку, обмежать.

За час карантину зоопарк відновили і тепер частина території закладу має зовсім інший вигляд - облаштована нова вхідна група з красивою площею і новими приміщеннями, громадські туалети, медпункт, а також обладнаний сучасний універсальний вольєр для тварин і птахів.

Новини за темою: МОЗ оновило список регіонів, які не готові послаблювати карантин

Крім цього, в липні планується відкриття великої парковки для відвідувачів, розрахованої на 500 автомобілів.

Як повідомлялося раніше, Київ готовий перейти до другого етапу пом'якшення обмежувальних заходів, у зв'язку з чим з 12-ї години суботи, 23 травня, у місті запрацював наземний громадський транспорт, а з понеділка, 25 травня, відновить свою роботу метрополітен. 

Новини за темою: Кабмін опублікував постанову про продовження карантину до 22 червня

Також зазначалося, що станом на 23 травня в Україні виявили 432 нових випадки коронавірусної інфекції - тепер загальна кількість інфікованих складає 20 580.

Loading...