Відеофіксація на дорогах: Геращенко розповів, кого штрафуватимуть за порушення ПДР

Заступник глави МВС Антон Геращенко Фото з відкритих джерел

Заступник міністра сподівається, що встановлення камер автоматичної фото- і відеофіксації зменшить загибель і травмування людей на дорогах

У Києві за перевищення швидкості на автошляхах штрафувати будуть тих, хто їхатиме зі швидкістю понад 100 км/год. У зимовий час це буде більше 70 км/год. 

Про під час включення в ефірі телеканалу ZIK  заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Заступник міністра розповів, що завдання автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху, яка з 1 червня запрацює у Києві, –  зниження загибелі і травмування людей на дорогах.

"Тому що 40% тяжких ДТП відбуваються саме за рахунок перевищення швидкості. І ці камери будуть фіксувати перевищення швидкості. В місті Києві на більшості шляхів зараз, в літній період, встановлено обмеження в 70 км/год. Перевищення можливе на 20 км/год, тому штрафувати будуть тих, хто буде їхати зі швидкістю понад 100 км/год. У зимовий час це буде більше 70 км/год. Камери встановлено з попереджувальними знаками про те, що попереду камера фіксації перевищеної швидкості. Вони встановлені виключно в місцях підвищеної концентрації ДТП, там, де ми знаємо, що за статистикою гинуть і травмуються люди",– розповів Антон Геращенко.

Новини за темою: У Києві встановили антирекорд з перевищення швидкості - 288 км/год

Заступник міністра сподівається, що встановлення камер автоматичної фото- і відеофіксації зменшить загибель і травмування людей на дорогах, а водії будуть більш дисциплінованими.

Наразі, за словами Геращенка, встановлено 50 камер у Києві та Київській області. Загалом МВС планує встановити більше тисячі таких камер.

Раніше повідомлялося, що уряд прийняв на засіданні Кабміну рішення про те, що з 1 червня 2020 року в Україні запускається система автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

Loading...