Відео дня: В одеському біопарку чоловік забрався у вольєр до левів

За словами очевидців, відвідувач хотів сфотографуватися з дикими тваринами

Ілюстративне фото DPA

В Одесі правоохоронці витягли з вольєра чоловіка, який перебрався через паркан до левів у місцевому біопарку. Про це повідомляє "Думская".

Зазначається, що відвідувач вирішив сфотографуватися з дикими тваринами, тому пробрався до хижаків. "Якась неадекватна людина прийшла в біопарк і одразу попрямувала до вольєра з левами. Напевно, в нього (чоловіка, – ред.) одразу була мета туди потрапити. В нас на цей випадок механізм відпрацьований. Ми загнали звірів в закрите приміщення й викликали поліцію охорони. Чоловік заліз у вольєр і не хотів виходити. Провокував і ображав поліцейських. Після його нейтралізації ми вивели левів назад – тварини не постраждали", – сказав у коментарі виданню директор закладу Дмитро Олександров.

Очевидці пишуть у мережі, що правоохоронці спочатку намагалися вмовити чоловіка вибратися самостійно. Але це не допомогло, тому поліцейський розпорошив в обличчя порушника газ із балончика і виволік його з вольєра.

Новини за темою: Відео дня: У столичному зоопарку пройшов кавунний тиждень для тварин

Раніше повідомлялося, що в Таїланді Нацпарк планує повертати туристам поштою сміття, якщо вони не приберуть за собою. Для цього відвідувачі повинні будуть вказати свою адресу.

Loading...