Відео дня: На Прикарпатті врятували колонію червонокнижних кажанів

Руда вечірниця Фото з відкритих джерел

У колонії перебувало 250 особин вечірниць

На Івано-Франківщині в Галицькому національному природному парку прийняли на реабілітацію колонію червонокнижних кажанів – рудих вечірниць. Про це повідомив заступник директора парку Володимир Бучко у Фейсбук.

Зазначається, що колонія кажанів налічувала 250 особин і перебувала під загрозою загибелі. Їх знайшли будівельники на багатоповерхівці у середмісті Івано-Франківська.

"Сьогодні + до карми – 225 врятованих від неминучої смерті маленьких створінь! Виїхав миттєво, адже не можна було гаяти ні хвилини – під загрозою загибелі була ціла колонія занесених до Червоної книги України рудих (дозірних) вечірниць (Nyctalus noctula). Колонія налічувала 250 особин. На превеликий жаль, 25 з них усе-таки загинули від переохолодження. Інших доставив у Центр реабілітації диких тварин "Галицький національний природний парк", – написав Бучко.

Новини за темою: Вірусологи Ухані вивчали смертельний для свиней коронавірус, який переносять кажани, ще в 2018-му

Нагадаємо, нещодавно в Японії та Камбоджі науковці виявили в кажанів, які зберігалися в морозильних камерах, два нові коронавіруси, котрі тісно пов'язані з вірусом SARS-CoV-2. Така знахідка підтримує гіпотезу Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо тваринного походження пандемії.

Loading...