Відео дня: Головний санітарний лікар показав, як правильно користуватися антисептиком

Антисептик Фото з відкритих джерел

Кожен раз потрібно використовувати по 2,5-3 мл антисептичної рідини

Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко надав інструкцію користування антисептичними засобами, якої варто дотримуватися для захисту. Про це він розповів під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Якщо у вас немає можливості помити руки з милом біля проточної води, в доступі повинні бути антисептики. Хочу наголосити на правильності їх використання, оскільки останнім часом фіксуємо неправильне використання антисептичних засобів у побуті", - зазначив Віктор Ляшко.

За словами заступника голови МОЗ, просто збризнути антисептиком руки – не ефективно, потрібно застосовувати приблизно 2,5-3 мл рідини.  

"Щоб використання було раціональним, потрібно застосувати 2,5-3 мл антисептику, а після цього протерти руки. Саме така кількість рідини дозволить мати вологі руки протягом 20-30 секунд", - підкреслив головний санітарний лікар. 

Нагадаємо, сьогодні Віктор Ляшко повідомив, що кількість інфікованих в Україні зросла до 97 осіб, з яких 3 - померли, 1 - одужав.

Крім того, зазначалося, що вчені запропонували для тестування десятки наявних препаратів, але ВООЗ вирішила зосередитися на чотирьох найбільш перспективних методів лікування. Що це за ліки і чи зможуть вони врятувати життя пацієнтів, які заразилися COVID-19, читайте тут.

Loading...