Від штрафів за неносіння масок найбільше постраждають найбідніші українці, – Іваночко

Інна Іваночко Скріншот із відео

Люди купують маску раз на місяць і ретельно її перуть, каже Інна Іваночко

Бідне населення, яке заощаджує на купівлі масок, бо не завжди має можливість їх придбати, насамперед постраждає від штрафів за відсутність засобів індивідуального захисту.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявила політична експертка Інна Іваночко.

Гостя ток-шоу назвала, яка категорія громадян насамперед потрапить під санкції за відсутність захисних масок у громадських місцях.

"Саме бідне населення, яке заощаджує на цих масках, тому що купують маску один раз на місяць, її ретельно перуть, і не завжди вони мають можливість придбати цю маску. А при карантинних цих всіх методах знищення – ось пів року тому, ми спостерігали навесні, коли був такий жорсткий карантин, як знищувався малий бізнес. Це люди, які заробляли від тисячі деякі до півтори тисячі гривень. Там дійсно дуже маленькі заробітки, тому що купівельна спроможність у народу України низько впала", – сказала Інна Іваночко.

Новини за темою: COVID-19 після Різдва: Третя хвиля пандемії і високий рівень смертності

Нагадаємо, 19 листопада президент України Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту

Також повідомляли, що за 21-24 листопада в Україні склали 2111 постанов про накладання штрафів за відсутність у громадян протиепідемічних масок у громадських місцях.

Loading...