live

Від нового коронавірусу загинули 305 осіб, - МОЗ України

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Кількість заражених перевищила 14,5 тисяч

У неділю, 2 лютого, загальна кількість хворих на коронавірус нового типу по всьому світі перевищила 14,5 тисяч, кількість смертей зросла до 305 осіб. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.
 
"Станом на ранок 2 лютого 2020 року, у світі зареєстровано 14 568 підтверджених лабораторно випадків нової коронавірусної інфекції (2019-nCoV), у тому числі 305 смертельних випадків", - йдеться у повідомленні.
 
Також 155 випадків зараження було зафіксовано за межами Китаю,  з яких 23 – у країнах Європи. За попередньою інформацією, в Україні офіційного підтвердження захворювання на новий вірус не було.
 
 
Крім того, сьогодні, 2 лютого, оперативний штаб МОЗ запланував проведення чергового засідання з обговорення проекту Національного плану протиепідемічних заходів реагування на поширення випадків інфекційних хвороб, які викликані вірусом (2019-nCoV).
 
 
Нагадаємо, у неділю, 2 лютого, в пасажирів німецького військового літака, який напередодні евакуював своїх громадян з китайського Уханя, виявили коронавірус.
Loading...