Від коронавірусу помер генеральний директор КБ "Південне"

Олександр Дегтярев Фото з відкритих джерел

Олександру Дегтяреву було 69 років

Сьогодні, 24 листопада, коронавірусна хвороба COVID-19 забрала генерального директора КБ "Південне" Олександра Дегтярева. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Він був з тих, чиє життя зберігало для нас велику мрію. Про Україну, яка може. Яка хоче й буде серед перших.

Він – один з найбільш досвідчених фахівців нашої аерокосмічної галузі. Він розумів на 100%, як важливо інтегрувати Україну до глобальної роботи з розширення можливостей людства в космосі", - йдеться у повідомленні.

Довідка:

Олександр Вікторович Дегтярьов (народився 31 жовтня 1951 року, м. Яранськ, Росія) - генеральний директор "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля" - головного підприємства ракетно-космічної галузі України.

Закінчив Ленінградський механічний інститут (БГТУ) за фахом "Двигуни літальних апаратів" (1975) і економічний факультет Дніпропетровського національного університету (2001). Пройшов стажування та навчання в низці аерокосмічних компаній США і Франції.

Після закінчення Ленінградського механічного інституту в 1975 році був направлений на роботу в КБ "Південне", де і працював по теперішній час.

За час роботи пройшов шлях від інженера до Генерального конструктора - Генерального директора Державного підприємства "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля".

Новини за темою: Україна приєдналася до програми NASA "Артеміда" з освоєння космосу

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що слідчий Державного бюро розслідувань у справах Майдану Андрій Єна помер у результаті ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...