live

Від 600 до 30 тисяч євро: Українка розповіла про штрафи за порушення карантину в Іспанії

Вікторія Тіссо Фото - скріншот

Вийти можна у найближчий магазин або аптеку

В Іспанії через епідемію коронавірусу запровадили повну заборону на пересування вулицями, окрім випадків, коли потрібно вийти у магазин, аптеку або поїхати до лікарні. За порушення карають штрафами від 600 до 30 тисяч євро.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення повідомила українка Вікторія Тіссо, яка живе в Іспанії.

Жінка розповіла, що зараз в Іспанії з огляду на високий рівень смертності від коронавірусу, діють жорсткі карантинні обмеження, за порушення яких карають великими штрафами. Із 30 березня до 9 квітня в Іспанії запровадили повну заборону на пересування вулицями, окрім випадків, коли потрібно вийти у магазин, аптеку або ж вирушити до лікарні. За порушення суворо карають.

Новини за темою: Понад 160 українців хворіють на коронавірус за кордоном, - МЗС

"Штрафи – від 600 до 30 тисяч євро. Штрафи серйозно накладають на порушників. У нас було кілька знайомих, яких штрафували і на 2 тисячі євро за вихід у магазин з дитиною, і за те, що віддаляєшся від дому на якусь неприйнятну відстань", – зазначила Вікторія Тіссо.

А за порушення правил вигулу собак тепер можуть оштрафувати і на 9 тисяч євро, розповіла вона.

Як повідомляли, протягом доби 2 квітня в Іспанії від COVID-19 померли 932 людини.

Нагадаємо, станом на ранок 3 квітня у світі загальна кількість заражених коронавірусом COVID-19 становить 1 016 128 осіб.

Loading...