В'ятровича викликали в суд через символіку дивізії СС "Галичина"

Володимир В'ятрович

Раніше Володимир В'ятрович заявляв, що символіка дивізії СС "Галичина" не є нацистською

Народного депутата від "Європейської Солідарності" Володимир В'ятровича викликали в суд у справі про символіку дивізії СС "Галичина". Про це у Facebook повідомив глава Українського єврейського комітету Едуард Долінський.

Як зазначається, судове засідання заплановане на середу, 27 травня, в Окружному адміністративному суді Києва. 

Крім цього, Долінський нагадав, що Володимир В'ятрович, будучи директором Українського інституту національної пам'яті, офіційно заявляв, що символіка дивізії СС "Галичина" не є нацистською.

facebook.com

До слова, дивізія СС "Галичина" входила до складу військ СС нацистської Німеччини, а в квітні 1945 року була формально включена до складу Української національної армії, яка перебувала в підпорядкуванні Українського національного комітету. Війська СС, до складу яких входила "Галичина", були визнані злочинною організацією рішенням Нюрнберзького трибуналу.

Нагадаємо, наприкінці квітня народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович прибув на допит до Державного бюро розслідувань у справі про розтрати при проведенні форуму щодо Голодомору. Однак, за словами нардепа, він не пам'ятає подробиці фінансування цього форуму.Loading...