Ветерани АТО подякували керівнику ДПС Олексію Любченку та керівництву ДФС на чолі з Сергієм Солодченком за допомогу у порятунку їх бізнесу

Звернувшись до керівництва Державної податкової служби України на чолі з Олексієм Любченком та керівництву Державної фіскальної служби на чолі з Сергієм Солодченком ветерани війни на Сході України з Громадської Організації "Всеукраїнський рух інвалідів та ветеранів  АТО" вже не сподівались врятувати своє підприємство від значних збитків. Проте керівники держорганів, провівши необхідні заходи, врятували підприємство без будь-яких подарунків або хабарів.

СВ Трейд ойл Фото з відкритих джерел

Ветерани Антитерористичної операції на Сході України з Громадської Організації "Всеукраїнський рух інвалідів та ветеранів  АТО", заснували підприємство "СВ Трейд ойл", яке займається збором, заготівлею, сушкою зернових культур по всій території України. Підприємство має складські та виробничі потужності та дає людям, які пройшли війну, заробляти кошти, як для своїх родин, так і для допомоги родинам загиблих побратимів. Також важливо, що на підприємстві ветерани мають змогу пройти безкоштовне навчання та отримати все необхідне для проходження реабілітації. Про це повідомляє ASPI News.

Олексій Любченко Фото з відкритих джерел

Проте, як зазначається, кілька тижнів тому, з невідомих причин спрацювала електронна програма, яка присвоїла працюючому підприємству статус ризикових та заблокувала реєстрацію податкових накладних.

Сергій Солодченко Фото з відкритих джерел

Ветерани звернулись до керівництва ДПС та ДФС, ті вислухали аргументи атовців та провели перевірку складських, виробничих потужностей даного підприємства, провели засідання комісії та вивели підприємство із ризикових, без будь-яких подяк та хабарів. Цього не можливо було уявити при жодному керівництві цих відомств.

Олег Афанасьєв Фото з відкритих джерел

"Ми знаємо про корупцію у фіскальних та податкових органах держави, читаємо різноманітні чати де звинувачують керівництво вказаних відомств, проте, ми вперше за всю свою професійну діяльність зіштовхнулись з фахівцями, які нас вислухали, зрозуміли, без будь-якої зверхності, як це було раніше. Тому, наша організація, всупереч заявам деяких колишніх співробітників цих органів, депутатам, які пишуть нісенітниці про керівництво, висловлюємо подяку керівнику ДПС Сергію Любченку та в.о. голови ДФС Сергію Солодченку за готовність допомогти, підтримати ветеранів. Ми вперше зіштовхнулися з порядними людьми і це дуже приємно", – сказав ветеран АТО, член ГО Олег Афанасьєв.

 Loading...